Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава 6 од Правилата за котација објавуваме

Образложение кон неревидирани финансиски извештаи за МАКОТЕКС АД Скопје за период од 01.01 до 31.12.2022

 


Obrazlozenie za berza 01.01-31.12.2022.doc

Објавено на: 28.02.2023 14:15:12
Документ БР.: DOC_10191-154/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации