листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за 2022 година


Стокопромет неревидирани финансиски извештаи 2022.xls

Објавено на: 28.02.2023 14:21:12
Документ БР.: DOC_26445-45/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.