листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД - Скопје објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2022 година


ОКТА Финансиски извештаи 2022.xlsx

Објавено на: 28.02.2023 14:22:12
Документ БР.: DOC_26445-46/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.