листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022.xlsx

Објавено на: 28.02.2023 14:23:12
Документ БР.: DOC_26445-47/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.