листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2022 година


Соопштение_Финансиски резултати 2022.pdf

Објавено на: 28.02.2023 14:22:12
Документ БР.: DOC_10191-163/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации