листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар кон Билансот на успех за период 01.01-31.12.2022


Коментар кон Билансот на успех за периодот 01.01-31.12.2022.-.pdf

Објавено на: 28.02.2023 14:23:12
Документ БР.: DOC_10191-164/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации