листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 31.12.2022


Образложение за остварените финансиски резултати на ДС СМИТХ АД Скопје до 31.12.2022.pdf

Објавено на: 01.03.2023 14:11:18
Документ БР.: DOC_10191-177/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации