листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 31.12.2022


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 31.12.2022.xls

Објавено на: 01.03.2023 14:11:18
Документ БР.: DOC_26445-60/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.