листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај за работењето на АД Струмичко Поле с.Василево за 2022год


годишен извештај на работењето.PDF

Објавено на: 01.03.2023 14:12:18
Документ БР.: DOC_10191-178/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации