листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани годишни финансиски извештаи 31.12.2022


VV Popova Kula AD -12 Месечни известувања- nekonsolidiran 2022.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:13:18
Документ БР.: DOC_26445-62/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.