листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите од неревидирани годишни финансиски извештаи 2022 год.


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 31.12.2022.doc

Објавено на: 01.03.2023 14:13:18
Документ БР.: DOC_10191-179/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации