листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСКИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ВЕТЕКС АД 01.01.-31.12.2022


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:14:18
Документ БР.: DOC_26445-63/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.