листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА РАБОТЕЊЕТО НА ВЕТЕКС АД ОД 01.01.-31.12.2022


Obrazlozenie od rezultatite od rabotenjeto od 01.01.2022 do 31.12.2022.docx

Објавено на: 01.03.2023 14:14:18
Документ БР.: DOC_10191-180/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации