листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА АД ГРОЗД СТРУМИЦА ЗА ПЕРОД 01,012023-31,12,2023


Годишен извештај 2022.xlsx

Објавено на: 01.03.2023 14:21:18
Документ БР.: DOC_26445-70/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.