листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
Неревидирани  финансиски извештаи 31.12.2022 година


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци(6).xls

Објавено на: 01.03.2023 14:18:18
Документ БР.: DOC_26445-67/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.