листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕЗЕНТИРАНИТЕ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ - НЕРЕВИДИРАНИ (01.01.2022 – 31.12.2022)
 


Образложение за остварени резултати 31.12.2022.docx

Објавено на: 01.03.2023 14:19:18
Документ БР.: DOC_10191-188/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации