листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022 година


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2022 година.xls

Објавено на: 01.03.2023 14:20:18
Документ БР.: DOC_26445-69/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.