листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2022 за АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


01.01-31.12-2022.xls

Објавено на: 01.03.2023 14:22:18
Документ БР.: DOC_26445-71/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.