листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за работењето на АД Грозд за 2022 год.


Obrazlozenie Grozd 2022.pdf

Објавено на: 01.03.2023 14:21:18
Документ БР.: DOC_10191-191/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации