листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Реплек АД објавува дека член на Надзорниот Одбор Владимир Гашeвски се стекна со 2 акции, со што поседува вкупно 2 обични акции.

Објавено на: 17.03.2023 14:10:14
Документ БР.: DOC_10191-230/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации