листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Во прилог Ви доставуваме неревидирани консолидирани финансиски извештаи за РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период од 01.01.2022-31.12.2022 година


RZ USLUGI FINANSISKI IZVESTAJ 01.01-31.12 KONSOLIDIRAN.xls

Објавено на: 23.03.2023 14:10:38
Документ БР.: DOC_26445-102/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.