листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

 

Дополнително направена е промена  додадена е нова страна Изјава за усогласеност со Кодексот за корпоративно управување во годишен извештај


Replek Grupacija - Godishen izveshtaj 2022.pdf
Revidirani FI -2022 Replek AD - Poedinecen.pdf
Revidirani FI-2022 Replek AD Skopje -Konsolidiran.pdf

Објавено на: 28.03.2023 14:10:03
Документ БР.: DOC_13285-22/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери