листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

 

- Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2022 година

- Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2022 година

 


Консолидирани ревидирани финансиски извештаи за 2022 година.pdf
Посебни ревидирани финансиски извештаи за 2022 година.pdf

Објавено на: 29.03.2023 15:00:24
Документ БР.: DOC_12304-3/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи