Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

 

Прашалник за ККУ

 


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.xls

Објавено на: 29.03.2023 15:00:50
Документ БР.: DOC_26956-1/2023
Урнек: Прашалници за ККУ