листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран финансиски извештај за Групација ЗК Пелагонија 31.12.2022


Неревидиран консолидиран финансиски извештај за Групација ЗК Пелагонија 31.12.2022.xls

Објавено на: 31.03.2023 09:24:30
Документ БР.: DOC_26445-110/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.