Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani Konsolidirani finansiski izvestai DG BETON AD SKOPJE za period 01.01.2022-31.12.2022


31.12.2022.xls

Објавено на: 31.03.2023 14:12:03
Документ БР.: DOC_26445-113/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.