листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ РЕЗУЛТАТИ ЗА 2022


Образложение-Пелистерка АД.Скопје, 01-01-31.12.2022г..doc

Објавено на: 03.04.2023 14:27:32
Документ БР.: DOC_10191-278/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации