Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Консолидирани неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2022 година


12М 2022 консолидирани - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 31.03.2023 15:07:49
Документ БР.: DOC_26445-115/2023
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.