Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука од собрание на акционери за престанување на мандат и избор на членови на НО


Т11. Одлука за престанување на мандатот и избор на членови на НО.pdf

Објавено на: 03.04.2023 14:30:20
Документ БР.: DOC_12285-14/2023
Урнек: Измени во органи на управување