листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.XLSX

Објавено на: 03.04.2023 14:30:20
Документ БР.: DOC_26956-2/2023
Урнек: Прашалници за ККУ