Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување:


Прашалник за примена на Кодексот за корпоративно управување.xls

Објавено на: 07.04.2023 14:45:45
Документ БР.: DOC_26956-3/2023
Урнек: Прашалници за ККУ