листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје известува дека поради промена на називот на дел од улицата Орце Николов, почнувајќи од 29.03.2023 година адресата на седиштето на Банката е променета и гласи ул. Васил Иљоски бр. 3, Скопје. Седиштето на Банката останува на истата локација односно во истите објекти.

 

Објавено на: 10.04.2023 09:10:54
Документ БР.: DOC_10191-292/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации