листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


T.4 Консолидираи финансиски извештаи со извештај на независен ревизор за 2022 за Пекабеско Ад 2022.pdf
Т.4 Финансиски извештаи со извештај на независен ревизор за 2022 Пекабеско Ад.pdf

Објавено на: 20.04.2023 09:06:01
Документ БР.: DOC_12304-11/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи