листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки и материјали за Собрание на акционери


Revizorski Izvestaj za 2022.pdf
Godisen izvestaj za 2022.pdf
Predlog odluki.pdf

Објавено на: 20.04.2023 14:15:04
Документ БР.: DOC_13285-61/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери