листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно глава 6 од правилата за котација, ги објавуваме следните предлог-одлуки за собрание на акционери


Predlog_odluki.pdf

Објавено на: 20.04.2023 14:17:04
Документ БР.: DOC_13285-62/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери