листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на неревидираните финансиски извештаи на НЛБ Банка АД Скопје за период 01.01.-31.03.2023 година

 


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-31.03.2023.pdf

Објавено на: 20.04.2023 16:00:05
Документ БР.: DOC_10191-304/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации