листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Почитувани,

во прилог Ви го испраќаме неревидираниот биланс на успех на Герас Цунев - Трговија  АД.


Geras Cunev - Trgovija - 01.01 - 31.03 za 2023.xlsx

Објавено на: 24.04.2023 14:16:31
Документ БР.: DOC_12294-2/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.