листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

неревидиран единечен биланс на успех за периодот 01.01.2023 до 31.03.2023


Жито Полог берза 31.03.2023.xls

Објавено на: 25.04.2023 08:43:20
Документ БР.: DOC_12294-6/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.