листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик до акционерите на АД Единство - Струмица

 


1. ЈАВЕН ПОВИК за собрание.pdf

Објавено на: 25.04.2023 09:00:36
Документ БР.: DOC_10109-38/2023
Урнек: Јавен повик за собрание