листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите на Група Единство - Струмица 31.03.2023


Образложение - консолидација.pdf

Објавено на: 25.04.2023 09:07:07
Документ БР.: DOC_10191-313/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации