листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2022 година


Stokopromet AD 2022 Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 25.04.2023 14:18:16
Документ БР.: DOC_12304-12/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи