листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатите за период 01.01.-31.03.23


obrazlozenie3.23.pdf

Објавено на: 26.04.2023 14:11:17
Документ БР.: DOC_10191-321/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации