листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

                                   Согласно глава 6 од Правилникот за котација го објавуваме следново

                                   - Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (2).xls

Објавено на: 26.04.2023 14:15:17
Документ БР.: DOC_12294-14/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.