листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на годишниот извештај за работата на Реплек АД Скопје


Одлука за одобрување на Годишниот извештај за работата на РЕПЛЕК АД Скопје.pdf

Објавено на: 27.04.2023 08:55:26
Документ БР.: DOC_12283-12/2023
Урнек: Други одлуки од собрание