Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот од 01.01 -31.03.2023 год.


Биланс на успех 31.03.2023 год..xlsx

Објавено на: 27.04.2023 09:17:40
Документ БР.: DOC_12294-17/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.