листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

БИМ а.д. Свети Николе го објавува Образложението за остварените резултати од работењето за периодот од 01.01 до 31.03.2023 год.


Образложение на Билансот на успех 31.03.2023 год..docx

Објавено на: 27.04.2023 09:18:18
Документ БР.: DOC_10191-328/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации