листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран билан на успех 01.01  31.03


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (4).xls

Објавено на: 27.04.2023 14:10:15
Документ БР.: DOC_12294-18/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.