листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Ви доставуваме неревидирани,неконсолидирани финансиски извештаи за РЖ УСЛУГИ АД Скопје за период 01.01-31-03.2023 година


РЖ УСЛУГИ 01.01-31.03.xlsx

Објавено на: 27.04.2023 14:11:15
Документ БР.: DOC_12294-19/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.