листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани единечни и консолидирани финансиски извештаи за годината што завршува на 31/12/2022


Revizorski edinecni Popova Kula 2022.pdf
Popova Kula konsolidiran 2022.pdf

Објавено на: 27.04.2023 14:16:15
Документ БР.: DOC_12304-14/2023
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи