листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за редовно годишно собрание на акционери 31.05.2023


Akcionersko Sobranie 31.05.2023 god. - Predlog Odluki.pdf

Објавено на: 27.04.2023 14:16:15
Документ БР.: DOC_13285-87/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери